SE USKUTEČNÍ VE ČTVRTEK 25. 6. OD 16.00 HODIN, akce je pro všechny děti z MŠ a jejich blízké.
Sraz předškoláků je od 15.45 v jednotlivých šatnách.
Těšit se můžete na:
- pasování předškoláků
- hudební program s Vandou a Standou (16.00 – 17.00)
- malování na obličej (16.00 – 18.00)
- vystoupení saxofonisty Vládi Drtiny (17.00 – 17.30)
- diskotéka s bublinkami (17.30 – 18.30)
- občerstvení vítáno (dle možností a chuti: slané, sladké, ovoce, zelenina, …)
Paní kuchařky upečou něco dobrého ke kávě.
TĚŠÍME SE NA VÁS!
V případě nepříznivého počasí se akce koná ve třídě, a to pouze pro pasované děti a jejich rodiče
