Červený motýl

paní učitelky:
Marcela Zimmermannová
Mgr. Anna Zahradníčková
Kateřina Haštavová (zároveň školní asistentka)

Hlavní cíl

Hlavní cíl v této třídě je zaměřen zejména na učení a rozvoj dovedností potřebných nejen pro budoucí školáky. Třídní vzdělávací program je podobný jako v ostatních věkově smíšených třídách, na mladší, starší i předškolní děti je zde při jeho tvorbě brán ohled.
Pro zdravé sebevědomí máme heslo – vše se dá opravit, pokud nejde o život.

Učíme se:

• slušnosti, ochotě, čestnosti
  • odpustit sobě i jiným
  • nesobeckosti
  • vstřícnosti, úctě k sobě i ostatním
  • pocitu vlastního štěstí
  • vytrvalosti při práci, dokončení práce

Tohle už znám, jen si to připomínám:

• omluv se za nesprávné jednání, buď slušný
  • buď kamarád – o všechno se rozděl
  • hraj fér – dodržuj pravidla
  • uklízej po sobě