11.3.2020

PŘERUŠENÍ PROVOZU MŠ

Na základě usnesení Rady městské části Praha 6 č. 1330/20 ze dne 11.3. 2020 přerušuji provoz mateřské školy Volavkova od 13.3. 2020 do odvolání. Školné i platby za kroužky budou za dny přerušení vráceny. O dalším vývoji situace Vás zde budeme informovat.
Děkuji za pochopení
Věra Bártová

12.3.2020

ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ

V dokumentech najdete ke stažení formulář "Žádost o ošetřovné". Po vyplnění jména dítěte a rodného čísla jej pošlete elektronicky zpět na emailovou adresu školy. Po elektronickém podepsání zašlu zpátky. Žádosti budu vyřizovat vždy v úterý a ve čtvrtek dopoledne.
Věra Bártová

30.3.2020

PLATBY ZA DUBEN

Na měsíc duben neplaťte zatím školné ani stravné. Kdo má trvalý příkaz, nemusí ho rušit a vše srovnáme až začne provoz školy.

Červený motýl

věkově smíšená třída dětí 3 - 6 let

paní učitelky:
Marcela Zimmermannová
Mgr. Anna Zahradníčková
Kateřina Votočková (zároveň školní asistentka)

Hlavní cíl

Hlavní cíl v této třídě je zaměřen zejména na učení a rozvoj dovedností potřebných nejen pro budoucí školáky. Třídní vzdělávací program je podobný jako v ostatních věkově smíšených třídách, na mladší, starší i předškolní děti je zde při jeho tvorbě brán ohled.
Pro zdravé sebevědomí máme heslo – vše se dá opravit, pokud nejde o život.

Učíme se:

• slušnosti, ochotě, čestnosti
  • odpustit sobě i jiným
  • nesobeckosti
  • vstřícnosti, úctě k sobě i ostatním
  • pocitu vlastního štěstí
  • vytrvalosti při práci, dokončení práce

Tohle už znám, jen si to připomínám:

• omluv se za nesprávné jednání, buď slušný
  • buď kamarád – o všechno se rozděl
  • hraj fér – dodržuj pravidla
  • uklízej po sobě