11.3.2020

PŘERUŠENÍ PROVOZU MŠ

Na základě usnesení Rady městské části Praha 6 č. 1330/20 ze dne 11.3. 2020 přerušuji provoz mateřské školy Volavkova od 13.3. 2020 do odvolání. Školné i platby za kroužky budou za dny přerušení vráceny. O dalším vývoji situace Vás zde budeme informovat.
Děkuji za pochopení
Věra Bártová

12.3.2020

ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ

V dokumentech najdete ke stažení formulář "Žádost o ošetřovné". Po vyplnění jména dítěte a rodného čísla jej pošlete elektronicky zpět na emailovou adresu školy. Po elektronickém podepsání zašlu zpátky. Žádosti budu vyřizovat vždy v úterý a ve čtvrtek dopoledne.
Věra Bártová

30.3.2020

PLATBY ZA DUBEN

Na měsíc duben neplaťte zatím školné ani stravné. Kdo má trvalý příkaz, nemusí ho rušit a vše srovnáme až začne provoz školy.

JÍDELNÍČEK

Od  9.3. - 13.3. 2020
svačina polévka oběd svačina
Pondělí chléb, budapešťská pomazánka, ovoce, mléko, čaj černý rybíz 1, 7 špenátová 1, 3, 7