JÍDELNÍČEK

Od  19. 4. - 23. 4. 2021
svačina polévka oběd svačina
Pondělí chlupatý chléb, ovoce, mléko, čaj s medem 1, 7 zeleninová s fritátovými nudlemi 1, 9

rybí filé na zelenině, brambory 1, 4

rohlík s perlou, zeleninová miska, čaj 1
Úterý rohlík, jogurt s ananasem, ovocný čaj 1, 7 dýňový krém 1, 7 kuřecí čína s rýží 1 slunečnicový chléb s máslem, ovocná miska, domácí šťáva 1
Středa chléb, budapešťská pomazánka, ovoce, mléko, čaj s citrónem 1, 7 hovězí vývar s kapáním 1, 3, 9

koprová omáčka s hovězím masem, houskový knedlík 1, 3, 7

jahodové musli s mlékem, domácí šťáva 1, 7
čtvrtek houska s vajíčkovou pomazánkou, ovoce, mléko, farmářský čaj 1, 3, 7 bramboračka 1, 9 čočka na kyselo s vejcem, okurka 1, 3

toast zapečený se sýrem a šunkou, farmářský čaj 1, 7

Pátek chléb, pomazánka z rybího filé, kapie, ovoce, mléko, čaj s citrónem 1, 4, 7 polévka z vaječné jíšky 1, 3, 9 vepřové maso na paprice, těstoviny 1, 7 vafle s nutelou, mléko, farmářský čaj 1, 7
SEZNAM POTRAVINOVÝCH ALERGENŮ,které podléhají legislativnímu označování dle směrnice 1169/11EU
  1. Obiloviny
  2. Korýši a výrobky z nich